Photoshop Mobil Uygulaması

ilkay Şahin
1 Min Read

Fotoğrafçılıkla uğraşıyorsanız bu alanda kullanılabilecek en başarılı uygulamalar arasında yer alan Adobe Photoshop’u kesinlikle duymuşsunuzdur. Duymadıysanız bile bu yazıyı okuduktan sonra bu uygulamadan haberdar olacaksınız.

Adobe Corporation aslen bilgisayar tabanlı kullanabileceğiniz nesne düzenleme – oluşturma programlarını hizmete sunan en tanıdık yapımcı firmalardan biridir. Ancak adını photoshopta yani fotoğraf düzenleme programında duyurmuş ve bu alanda tasarımcıların ısrarla takip ettiği Adobe Photoshop’u piyasaya sürmüştür. Bilgisayar uygulamalarıyla sınırlı kalmayıp Android pazara da uygulama sunan Adobe fotoğraflarınızı düzenlemeniz için ” “’i geliştirmiş.

Adobe PS Android ile çektiğiniz fotoğrafları anında düzenleme imkânınız bulunmaktadır. Bu düzenlemeler arasında en çok tercih edilen filtreleme, efekt verme, çerçevelendirme, ışık ve kontrast ayarları yapma tabiî ki de mevcut. Üstelik piyasada ki en başarılı fotoğrafçılık uygulamalarındandır. En çarpıcı yönü de düzenleme yaptıktan sonra fotoğraflarınızda hiçbir çözünürlük kaybını yaşamıyor olmanızdır. Sade ve basit ara yüzü sayesinde kullanımı kolay olan Adobe Photoshop ile artık çektiğiniz fotoğrafları daha net bir ifadeye kavuşturabilirsiniz.

Yalnızca düzenlemeyle kalmayıp, fotoğraflarınızı Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda da anında paylaşabilirsiniz. Android pazarda 5 üzerinden 4 puan alan Adobe Photoshop 50 milyona ulaşan yüklenme sayısıyla tavsiye edilen programlar arasında.

Sitemizde size fayda sağlayacak mobil uygulamalardan sıklıkla bahsediyoruz. Bu ve bu gibi yazılarımız sürekli devam edecektir.

Share This Article
Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *