Cut The Rope

ilkay Şahin
1 Min Read

ZEPTOLAB’ ın kısa sürede 5 milyona varan indirilme sahip oyunu Cut the Rope ( İpi Kes ), eğlenceli ve başarılı grafiklere sahip bulmaca tarzı oyunların en başarılılarından biridir. Google Play’de ( Android Market ) “editörün seçimi” listesinde yer alması da bu durumun bir kanıtı olarak gösterilebilir.

Cut the Rope ile sizden küçük sevimli ve bir o kadar da sevimli olan canavarınız Om Nom’ u beslemeniz isteniyor. Tabi bunu yapabilmeniz için iple tavana veya başka bir yere bağlı şekeri, ipleri düzgün bir sırayla keserek kahramana ulaştırmanız gerekmektedir. Ancak dikkat edin: Siz onu besleyebilmek için kafa patlatırken, Om Nom’ un sevimli tavırları dikkatinizi dağıtabilir. İplere bağlı olan şekeri düşerken yıldızlara değdirebilirseniz fazladan puan kazanabilirsiniz.

Android platformuna uzun bir süre sonunda ancak uyarlanabilen Cut the Rope ilk başlarda IOS için geliştirilmiştir. Ancak Android pazara girdiği ilk günden bu yana kullanıcıları tarafından 5 üzerinden 4,8 puan alabilmeyi başarmıştır. Ücretli veya ücretsiz sürümlerini oynayabileceğiniz Cut the Rope ile boş vakitlerinizi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Share This Article
Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *